BCB TALKS

BCB Talks Nedir?

BCB TALKS, BCB’nin şirketler, sektör oda/dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının üst yönetim ekipleri, yöneticiler ve ilgili bölümlerine yönelik, Türkiye iş dünyasının gündeminde olan konularıyla ilgili oluşturduğu Deneyim Paylaşımı konuşmalarıdır.

Konuşmacılar, BCB’nin bünyesinde kıdemli danışmanlık yapan, kendi sektör ve alanlarında 20 yıldan fazla tecrübeye sahip iş insanlarından oluşmaktadır ve konularıyla ilgili konuşmaları çeşitli platformlarda yapmaktadırlar. Amaç teknik bilgi ve tecrübe süzgecinden geçen deneyimlerin aktarımıdır.

Kuruluşlar, BCB TALKS konuşmaları arasından isteklerine uygun olanları tek tek seçebilir, tam veya yarım günlük bir program oluşturabilirler. Konuşmalar 1,5- 2 saat arasındadır, İngilizce (bazıları ayrıca Fransızca ve/veya Almanca) olarak da yapılabilir. Kurumunuzda verilmesini istediğiniz konuşmalarla ilgili talepleriniz ve bilgi için info@bcbcounseling.com dan bize ulaşabilirsiniz.

BCB TALKS - Laf Aramızda

BCB TALKS deneyim paylaşımlarını sektörden gelen talepler doğrultusunda büyük veya küçük gruplu şirket toplantılarına özel olarak, motivasyonu artıracak, düşündürüp harekete geçirecek performans konuşmaları şeklinde BCB TALKS – Laf Aramızda başlığı altında düzenledik. Amacımız, kuruluşların içindeki gücü ve yetkinliklerini harekete geçirip ekip olarak 2019 yılında hedeflerine ulaşabilmesine yardımcı olmaktır.

 

Bu nedenle BCB TALKS konuları ve kapsamını, şirketin sektörü, faaliyet gösterdiği alan, büyüklüğü ve hedefleriyle ilgili önceliklerini dikkate alarak müşterilerimizle beraber çalışarak değerlendiriyoruz.

 

BCB’nin deneyimli ve dinamik çalışan kadrosu, BCB TALKS performanslarını
  • Dozunda proaktif, yerinde interaktif sunumlarıyla ve ilgi çeken görsellerle desteklerken
  • Hem kapsayıcılığın altını çizmek, hem de konuların daha iyi anlaşılmasını sağlamak için ikili olarak gerçekleştiriyorlar.
BCB olarak taahhüdümüz, şirketin toplantıyla amaçladığı mesajın her bir katılımcıya net olarak ulaşmasını sağlamaktır.

 

Örnek listesini ekte paylaştığımız BCB TALKS – Laf Aramızda performanslarının kuruluşunuza özel içerik detayları ve teklifi için info@bcbcounseling.com ile bağlantıya geçebilirsiniz.

BCB TALKS - Ekonominin Zor Zamanlarında Liderlik

BCB’nin deneyimli danışmanlarının, ekonominin zor zamanlarında,
  • kurumunuzu etkin yönetmek,
  • ekiplerinizi motive etmek ve
  • stratejinizi kesintisiz uygulayabilmek için farklı bakış açıları kazandıracak,