Hakkımızda

BCB Counseling > Hakkımızda

BCB olarak değişen ve gelişen iş dünyasının ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışan ve uyguladığımız iş modeli ile farklılaşan bir danışmanlık şirketiyiz.

Deneyimli ve donanımlı Boğaziçi Üniversitesi mezunları ve akademik kadrosundan oluşan danışmanlık ekibiyle, “Gücümüz kaynağımızda, farkımız sonuçlarda” mottosuyla hareket eder ve tüm projelerde en yüksek katma değeri yaratmak için çalışırız.

BUBA ve BÜMED’in ortak girişimi olarak kurulan şirketimiz, iddialı, vizyoner, paylaşımcı ve müşterileriyle yakın olmayı temel değerler olarak benimser.

Değerlerimiz ve Çalışma İlkelerimiz

  • Müşterilerimiz önceliğimizdir. Onları iyi dinler, ihtiyaçlarını tespit eder ve en iyi çözümü bulmak için çalışırız.
  • Müşterilerimize yakın ve danışmanlık yaptığımız süreçlerde aktif çalışır, sonuca ulaşana kadar eşlik ederiz.
  • Çalıştığımız her projede dürüstlük ve iş ahlakı temel ilkemizdir.
  • Hizmetlerimizi, deneyimlerimizin  yanı sıra Boğaziçi Üniversitesi’nin güçlü akademik birikiminin desteği ile bilimsel verilere dayandırırız.
  • Yaratıcı ve yenilikçi çözümlerin öncüsüyüz.
  • Ürettiğimiz bilgi, iş yapma şeklimiz ve ahlaki duruşumuzla, çevre ve topluma olan duyarlılığımızla hem iş dünyasına hem de topluma örnek ve önder oluruz.

Misyon ve Vizyonumuz

Misyonumuz: Fark yaratan kalıcı çözümleri müşterilerimize, bilimsel güçle ve sorumluluğu beraber yüklenerek sunarken, topluma da ilham vermektir.

Vizyonumuz: Farklı çalışma modelimizle, sonuç ve bilgi üreterek, dünyanın sayılı danışmanlık firmaları arasında olmaktır.