İş Modelimiz

Müşterimizle Yanyana

Müşterimizle Yanyana

Üstlendiğimiz projelerde kıdemli danışmanlarımız sürekli ve aktif katılım sağlar. Problemin tespiti, çözümün oluşturulması, onaylanması ve uygulaması aşamalarında bilgi ve birikimlerini müşterilerimize aktarmakla kalmaz, müşterimizin attığı her adımda yanında olarak projenin başarılı sonuçlar üretmesi için çalışırlar.

Bilgi Haznesi

Bilgi Haznesi

Boğaziçi Üniversitesi'nin değerli akademisyenlerinin desteğini arkasına alan BCB danışmanları, iş problemleri ile ilgili güncel, evrensel ve en etkili çözümleri yaratmak için gerekli bilgi hazinesine sahiptir. İş hayatındaki deneyimlerimizi üniversitenin yetkin araştırmalarıyla yoğurarak, müşterilerimize en doğru kararı almaları yönünde destek oluruz.

Sürdürülebilir

Sürdürülebilir

İş hayatındaki uzun ve çeşitli deneyimlerini danışmanlık becerileriyle birleştiren BCB danışmanları, önerdikleri çözümün kurumda kalıcı sonuçlar yaratmasının önemini bilirler. Hedefimiz müşterilerimizde sürdürülebilir sonuçlar üreten süreç, sistem ve insan kaynağı yetkinliklerinin oluşturulmasını birlikte sağlamaktır.

Benzer Çözüm Deneyimi

Benzer Çözüm Deneyimi

BCB olarak en çok önem verdiğimiz konulardan biri müşterilerimize mutlaka ilgili sektörde benzer problemleri çözmüş danışmanlarımızla hizmet vermektir. Profesyonel iş hayatında veya danışmanlık yaparken ilgili konuda ilk elden yaşanan deneyimler ile hızlı çözümler ve etkili sonuçların elde edilmesini sağlıyoruz.